Д6006 Набiр для вишивання iкони Богородиця Утамуй мої печалі

Поєднання у дизайні цього набору бісеру, пришивних каменів та бусин дозволяє отримати ефектний результат. Робота виконується шляхом пришивання бісеру швами "напівхрест" та "назад голку", опис яких міститься в інструкції до набору.

Для більш зручної роботи рекомендуємо розпочати її з пришивання каменів, а потім перейти до вишивки бісером. У наборі є усі необхідні матеріали для виконання вишивки - основа (тканина атлас з нанесеною схемою для вишивки), бісер, пришивні камені, бусини, голка, зразок нитки для пришивання бісеру, інструкція.

Перед початком роботи рекомендуємо ознайомитися з інструкцією. Під час роботи радимо дотримуватися правил вишивки ікон, і тоді готова вишита ікона принесе вам найбільшу втіху, захищатиме вашу родину та домівку від хвороб і негараздів. 

ШИРИНА СМ 13

ВИСОТА СМ 15

ТЕХНІКА Вишивка бісером

% ЗАШИВКИ 80 %

ОСНОВА ДЛЯ ВИКОНАННЯ РОБОТИ Атлас

БІСЕР Slovenska Busa

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ Намистини, Пришивні камені

КІЛЬКІСТЬ КОЛЬОРІВ БІСЕРУ 9

Написати відгук

Набiр для вишивання iкони Богородиця Утамуй мої печалі Д6006

  • Модель: Д6006
  • Наявність: Є в наявності
  • 192.00 грн.

Переглянуті

Cable (001P) 10m Kreinik
GOLDEN KEY Набір для вишивання арт.067
GOLDEN KEY Набір для вишивання арт.067

Хрестик червоний (067), набір вишивки бісером GOLDEN KEYGOLDEN KEY Набір для вишивання арт.067Розмір..

260.00 грн.

Набiр для вишивання iкони Богородиця Утамуй мої печалі Д6006
Набiр для вишивання iкони Богородиця Утамуй мої печалі Д6006

Д6006 Набiр для вишивання iкони Богородиця Утамуй мої печаліПоєднання у дизайні цього набору бісеру,..

192.00 грн.